Individual lessons

30 minutes:

1 lesson = $39

Prepaid packages:

4 lessons = $148 ($37/lesson)

8 lessons = $280 ($35/lesson)

12 lessons = $396 ($33/lesson)

45 minutes:

1 lesson = $55

Prepaid packages:

4 lessons = $212 ($53/lesson)

8 lessons = $408 ($51/lesson)

12 lessons = $588 ($49/lesson)

60 minutes:

1 lesson = $70

Prepaid packages:

4 lessons = $272 ($68/lesson)

8 lessons = $528 ($66/lesson)

12 lessons = $768 ($64/lesson)